Główna | Rejestracja | Wejdź | RSSPoniedziałek, 2017-12-18, 9:03 PM


Szkoła Podstawowa
im. Siostry Wandy Longiny Trudzińskiej
i Siedmiu Wychowanków

w Sahryniu

Menu witryny
Statystyki

Ogółem online: 1
Gości: 1
Użytkowników: 0

Aktualności

 

> Ślubowanie pierwszoklasistów

13 listopada 2017 r. uczniowie klasy pierwszej zostali włączeni w poczet braci uczniowskiej Szkoły Podstawowej... Czytaj dalej.

 

> Obchody Święta Niepodległości
Polskie święto narodowe – Święto Niepodległości obchodzone jest 11 listopada dla upamiętnienia rocznicy odzyskania... Czytaj dalej.

 

> Pieczemy rogale. Na św. Marcina nie tylko gęsina...

Uczniowie klasy IV wraz z wychowawczynią 8 listopada piekli słodkie, lukrowane rogaliki z makowym nadzieniem. Czytaj dalej.

 

> Wycieczka do Lublina

19 października 2017 r. uczniowie klas 0 - VI naszej szkoły wraz z opiekunami wybrali się na wycieczkę do Lublina. Wszyscy wyruszyliśmy... Czytaj dalej.

 

Znalezione obrazy dla zapytania internetowy teatr tvp> "Księga dżungli" - teatr w naszej szkole

17 października 2017 roku uczniowie z klas III – VI obejrzeli spektakl w „Internetowym teatrze dla szkół”, w ramach którego przeprowadzona została... Czytaj dalej.

 

Znalezione obrazy dla zapytania dzień chłopaka> Dzień Chłopaka

Zgodnie ze zwyczajem, corocznie, pod koniec września obchodzimy Dzień Chłopaka. Tego dnia dziewczynki wręczyły młodym dżentelmenom upominki i złożyły życzenia. Czytaj dalej.

 

> Narodowe czytanie 2017

2 września nasza szkoła wzięła udział w już VI edycji ogólnopolskiej akcji pod patronatem pary prezydenckiej, czyli Narodowym Czytaniu. Czytaj dalej.

 

Znalezione obrazy dla zapytania dzień dziecka> Dzień Dziecka

Dnia 1 czerwca 2017 r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Dziecka. Tradycyjnie jest to dzień sportu. Uczniowie brali udział w biegach... Czytaj dalej.

 

> Święto szkoły 2017

16 maja 2017 roku, w naszej szkole, obchodziliśmy Święto Patrona Szkoły Podstawowej w Sahryniu, by uczcić pamięć... Czytaj dalej.

 

> "Zamiast używki używać, lepiej naucz się pływać" - sprawozdanie z projektu

"Zamiast używki zażywać, lepiej naucz się pływać”, to tytuł profilaktycznego projektu, który realizowany był w naszej szkole. Czytaj dalej.

 

> Cyrk „Luna” z gościnnym występem w naszej szkole

W zeszłym tygodniu w naszej szkole miało miejsce niezwykłe wydarzenie. Sala gimnastyczna zamieniła się w arenę cyrkową, którą zawładnęło... Czytaj dalej.

 

> "Zachowali się jak trzeba"

01.03.2017 r. w naszej szkole obchodziliśmy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Uczciliśmy pamięć żołnierzy, którzy... Czytaj dalej.

 

> Bal karnawałowy

W dniu 28 lutego, odbył się - tak długo oczekiwany przez uczniów  naszej szkoły - bal karnawałowy. W tym dniu korytarz zamienił się... Czytaj dalej.

 

> Jasełka wigilijne 2016

Boże Narodzenie to szczególny czas, czas oczekiwania, pojednania i refleksji nad tajemnicą... Czytaj dalej.

 

> Św. Mikołaj i jego renifer

Tradycyjnie, jak co roku w tym dniu, w naszej szkole pojawił się szanowny Gość. Dzieci klas 0-III i klasy V rozpoznały go od razu... Czytaj dalej.

 

> Wycieczka do Sandomierza i Nowej Dęby

29 listopada 2016 r. uczniowie naszych szkół uczestniczyli w wycieczce do Sandomierza i Nowej Dęby. Dzień rozpoczął się o 5:00 rano. Czytaj dalej.

 

Znalezione obrazy dla zapytania legendy i podania polskie> "LEGENDY I PODANIA POLSKIE" - konkurs czytelniczy

W dniu 23.11.2016 r. w naszej szkole podstawowej odbył się kolejny konkurs czytelniczy. Tym razem skierowany był do uczniów klas IV - VI. Czytaj dalej.

 

> „Z KOZIOŁKIEM MATOŁKIEM ZA PAN BRAT” – szkolny konkurs czytelniczy

W dniu 16 listopada 2016 r. w naszej szkole przeprowadzono konkurs czytelniczy pod hasłem „Z Koziołkiem Matołkiem za pan brat”. Czytaj dalej.

 

> "Śniadanie daje moc"

Aby zwiększyć świadomość uczniów na temat roli zdrowego odżywiania, Zespół Szkół w Sahryniu ponownie włączył się... Czytaj dalej.

 

> Wyjazd na spektakl teatralny

Dnia 2 listopada 2016 r. liczna grupa uczniów naszej szkoły podstawowej udała się do Hrubieszowskiego Domu Kultury na sztukę pt. „Tajemniczy ogród”. Widzowie mogli poznać... Czytaj dalej.

 

 

> Dzień Edukacji Narodowej. Za trud, za serce, za uśmiech - DZIĘKUJEMY!

Dnia 13.10.2016 r. w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowejna którą przybyli wszyscy... Czytaj dalej.

 

Znalezione obrazy dla zapytania gitara akustyczna> "Gitara wczoraj i dziś" - koncert akustyczny w naszej szkole

W piątek 7 października w naszej szkole odbył się koncert gitarowy pt. „Gitara wczoraj i dziś” w wykonaniu pana Jacka Albina Lipskiego... Czytaj dalej.
 

 

Znalezione obrazy dla zapytania quo vadis> Narodowe czytanie 2016

3 września 2016 roku nasze szkoły wzięły udział w 5. edycji Narodowego Czytania. Lekturą Narodowego Czytania w 2016 roku jest powieść Henryka Sienkiewicza „Quo Vadis”. Czytaj dalej.

 

> Sukcesy uczniów w Ogólnopolskim konkursie Ekologicznym "Eko-Planeta"

Już po raz kolejny uczniowie Szkoły Podstawowej w Sahryniu wzięli udział
w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym „Eko-Planeta”... Czytaj więcej.

 

> Dzień Otwarty w Gimnazjum w Sahryniu

W poniedziałek (06.06.2016 r.) nasze gimnazjum otworzyło swe podwoje dla wszystkich chętnych, gdyż w tym dniu... Czytaj dalej.

 

> Dzień Matki 2016
Z okazji Dnia Matki uczniowie naszej szkoły z klas 0-VI wraz z wychowawcami zaprosili do szkoły wszystkie mamy... Czytaj dalej
.

 

> Obchody Święta Szkoły w Sahryniu

16 maja 2016 roku społeczność lokalna Sahrynia i okolic obchodziła
72 rocznicę męczeńskiej śmierci Siostry Wandy Longiny Trudzińskiej i Siedmiu Wychowanków... Czytaj dalej.

 

> Wyjazd do parku linowego w Hrubieszowie

W dniu 19.04.2016 r. uczniowie szkoły podstawowej uczestniczyli
w zajęciach w parku linowym w Hrubieszowie.
Celem zajęć... Czytaj dalej.

 

> Pożegnanie zimy

Dnia 21.03.2016 r., jak co roku w naszej szkole, uczniowie z samorządu szkolnego przygotowali uroczystość powitania wiosny... Czytaj dalej.

 

> Występ Klauna "Waldusia" - nauka przez zabawę, zabawa przez naukę

Dziś (03.03.2016 r.) gościliśmy w naszej szkole znanego i lubianego przez dzieci Klauna „Waldusia”. Występ pod hasłem "Jedz owoce, chrup warzywa, bo od tego sił przybywa" obfitował w wiele ważnych rad i sugestii. Czytaj dalej.

 

> Choinka 2016

6 lutego 2016 r. uczniowie Zespołu Szkół w Sahryniu wzięli udział w noworoczno-karnałowej zabawie choinkowej. Choinka szkolna, która... Czytaj dalej.

 

> Dzień Babci i Dziadka w Zespole Szkół w Sahryniu

22 stycznia w Zespole Szkół w Sahryniu obchodziliśmy święto naszych seniorów - Dzień Babci i Dziadka. Z tej okazji... Czytaj dalej.

 

> Jasełka wigilijne

Boże Narodzenie to szczególny czas, czas oczekiwania, pojednania i refleksji nad tajemnicą Narodzenia Króla Miłości – Jezusa Chrystusa. Czytaj dalej.

 

> Gminne Mikołajkowe Rozgrywki w Dwa Ognie

Dnia 15 grudnia 2015 r. nasi uczniowie, pod opieką p. Barbary Polikowskiej, reprezentowali Zespół Szkół w Sahryniu w Gminnych Mikołajkowych... Czytaj dalej.

 

> Wizyta policjantów z KPP w Hrubieszowie

W naszej szkole duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo oraz edukację związaną z bezpieczeństwem dzieci i młodzieży. Czytaj dalej.

 

> Witaj Mikołaju!

6 grudnia, św. Mikołaj chodzi po świecie rozdając dzieciom prezenty. Nigdy nie zapomina o uczniach naszej szkoły, do których tym roku przybył nieco... Czytaj dalej.

 

 

> Dzień Misia Pluszowego
Miękki i puchaty - Pluszowy Miś. Najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka.
Światowy Dzień Pluszowego Misia ustanowiono w 2002 r... Czytaj dalej.

 

 

 

 


> Udział w programie "Śniadanie daje moc"

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas lekcji i mają siłę do zabawy. Czytaj dalej.

 

> Pokazy chemiczne

Dziś do naszej szkoły zawitali niezwykli goście z zamierzchłej przeszłości. To alchemik Magnus i jego pomocnik - jaskiniowiec Mietek. Czytaj dalej.


 

> Ślubowanie uczniów klasy I szkoły podstawowej

Dnia 23 października 2015 r. w Zespole Szkół w Sahryniu odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania dzieci na uczniów klasy pierwszej... Czytaj dalej.

 

Formularz logowania
Wyszukiwanie
Kalendarz
«  Grudzień 2017  »
PnWtŚrCzwPtSobNie
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Archiwum wpisów
Przyjaciele witryny
  • Załóż darmową stronę
  • Internetowy pulpit
  • Darmowe gry online
  • Szkolenia wideo
  • Wszystkie znaczniki HTML
  • Zestawy przeglądarek

  • Copyright MyCorp © 2017
    uCoz