Główna | Rejestracja | Wejdź | RSSWtorek, 2018-01-23, 8:47 PM


Szkoła Podstawowa
im. Siostry Wandy Longiny Trudzińskiej
i Siedmiu Wychowanków

w Sahryniu

Menu witryny
Statystyki

Ogółem online: 2
Gości: 1
Użytkowników: 1
Smalczyk
Główna » 2017 » Listopad » 30 » Konkurs plastyczny na plakat promujący rodzicielstwo zastępcze - sukcesy naszych uczniów
8:00 PM
Konkurs plastyczny na plakat promujący rodzicielstwo zastępcze - sukcesy naszych uczniów

Znalezione obrazy dla zapytania rodzicielstwo zastępcze plakatW dniu 18 grudnia 2017 r. w siedzibie Muzeum im. Stanisława Staszica w Hrubieszowie ogłoszono wyniki siódmej edycji konkursu plastyczny na plakat promujący rodzicielstwo zastępcze.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Hrubieszowie od 2011 roku corocznie organizuje konkurs plastyczny na plakat promujący rodzicielstwo zastępcze. W dniu 18 grudnia 2017 r. w siedzibie Muzeum im. Stanisława Staszica w Hrubieszowie ogłosiliśmy wyniki siódmej edycji Konkursu, który jest skierowany do dzieci i młodzieży z klas IV – VII szkół podstawowych oraz z gimnazjów powiatu hrubieszowskiego.

Organizatorem Konkursu jest Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Hrubieszowie. Konkurs objął swoim patronatem Pan Józef Kuropatwa – Starosta Hrubieszowski. Zasadniczym celem konkursu jest propagowanie idei rodzicielstwa zastępczego, a plakaty mają budować pozytywny wizerunek opieki zastępczej i tworzyć przychylny klimat wokół rodzicielstwa zastępczego. Nagrodzone prace zostały umieszczone w wydanym przez nas kalendarzu ściennym na 2018 rok, który, mamy nadzieję, zostanie wywieszony w różnych instytucjach, szkołach i organizacjach działających na terenie powiatu hrubieszowskiego przyczyniając się do promocji rodzicielstwa zastępczego.

Po raz kolejny uczniowie naszej osiągnęli świetne wyniki w konkursie na szczeblu powiatowym. W kategorii uczniów klas IV-VI III miejsce uzyskała Izabela Bajurka z klasy VI. W kategorii klas VII i gimnazjum laureatką została Monika Palęga z klasy III gimnazjum, a III miejsce uzyskała Julia Duda z klasy VII.

Gratulujemy sukcesów i dziękujemy za godne reprezentowanie barw szkoły.

Więcej informacji oraz galeria zdjęć z uroczystości wręczenia nagród dostępna na stronie lubiehrubie.pl

Wyświetleń: 27 | Dodał: Smalczyk | Rating: 0.0/0
Liczba wszystkich komentarzy: 0
Formularz logowania
Wyszukiwanie
Kalendarz
«  Listopad 2017  »
PnWtŚrCzwPtSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Archiwum wpisów
Przyjaciele witryny
  • Załóż darmową stronę
  • Internetowy pulpit
  • Darmowe gry online
  • Szkolenia wideo
  • Wszystkie znaczniki HTML
  • Zestawy przeglądarek

  • Copyright MyCorp © 2018
    uCoz