Główna | Rejestracja | Wejdź | RSSNiedziela, 2017-12-17, 3:18 AM

Główna » 2017 » Listopad » 15 » Szkoła Podstawowa w Sahryniu wyróżniona
Szkoła Podstawowa w Sahryniu wyróżniona

Szkoła Podstawowa im. Siostry Wandy Longiny Trudzińskiej i Siedmiu Wychowanków w Sahryniu została wyróżniona w tegorocznej edycji programu Wiarygodna Szkoła.

Program Wiarygodna Szkoła stanowi ranking najlepszych placówek w całej Polsce. Nadany Certyfikat jest gwarantem spełniania przez placówkę wysokich standardów edukacyjnych.

Wyróżniona placówka, dzięki właściwemu poziomowi nauczania osiąga bardzo dobre wyniki w nauce, posiada ciekawą bazę i zapewnia młodzieży bezpieczeństwo.

Celem programu jest stworzenie społeczności placówek spełniających najwyższe standardy edukacyjne i dydaktyczne. Program powstał z inicjatywy dyrektorów szkół i przedszkoli, stanowi podpowiedź dla rodziców i uczniów podczas wyboru odpowiedniej placówki.

Certyfikat Wiarygodności jest potwierdzeniem wysokiego poziomu i skutecznego zarządzania placówką.

Portfolio wszystkich uczestników programu znajdują się na stronie internetowej wiarygodnaszkola.pl w zakładce Laureaci.

źródło i fot.: wiarygodnaszkola.pl

Wyświetleń: 19 | Dodał: Smalczyk | Rating: 0.0/0